top of page
Spotkanie projektowe

W Fundacji 8Marca rozumiemy potrzeby przedsiębiorców

Pomóżmy sobie wzajemnie, choć mamy inne cele i zasady działania. Łączy nas chęć lepszej przyszłości dla naszych dzieci, życia w pięknych miejscach i poczucia celu, dla którego pracujemy.

 

Skontaktuj się z nami już dziś, mamy dla Ciebie dobre propozycje.

Poza działaniami misyjnymi prowadzimy działalność gospodarczą, która także wspiera realizację naszej misji, ponieważ jesteśmy organizacją non-profit. 

Wpływ

Piękne otoczenie

to lepsze życie

Zabytki to nie tylko część historii, ale także kluczowy element codzienności w społeczności. Wspierając nas pomagasz w ochronie dziedzictwa kulturowego i wzmacniasz relacje z lokalną społecznością. Dzięki Twojemu wsparciu, zabytki mogą dalej pełnić swoją rolę jako wartościowe miejsca spotkań i inspiracji, co przekłada się na poprawę jakości życia mieszkańców oraz wzrost gospodarczy regionu.

Napisz do nas!

Uczestniczymy w realizacji strategii zrównoważonego rozwoju Twojej firmy

#ESG - raportowanie niefinansowe 

Od 2024 obowiązek raportowania niefinansowego obejmuje duże firmy. Ale mniejsze firmy także spotkają się z takimi wymogami, szczególnie jeśli współpracują z globalnymi klientami. Będą oni pytać jak realizujesz cele ESG czyli jaki jest wpływ Twojej firmy na środowisko i społeczeństwo i jakie zasady przyświecają jej zarządzaniu w ramach ładu korporacyjnego.

Możemy pomóc Ci:

- zadbać o lokalny zabytek

- prowadzić działania angażujące społeczeństwo

- włączać Twoją społeczność w przeciwdziałanie zmianom klimatu

- rozwijać sposób myślenia o produkcie czy usłudze w sposób cyrkularny.

esg_edited.jpg

Lifelong learning

Przyjemne z pożytecznym.

 

Poznaj nasz autorski program, który dedykujemy rozwijaniu kompetencji przyszłości, takich jak komunikacja, kreatywność, kooperacja

i kompetencji związanych

ze zrównoważonym rozwojem. Twoja firma zyskuje przewagę rynkową, pomagając realizować naszą misję.

Zaangażowani pracownicy.

 

Poprzez wolontariat pracowniczy, firma może współpracować z nami w procesie odnowy i ochrony zabytkowych budynków, dając pracownikom możliwość zaangażowania się w inicjatywy o dużym znaczeniu dla bliskiego otoczenia i dla środowiska. 

Zostań pierwszym w Polsce przedsiębiorcą, którego pracownicy dbają o dziedzictwo!

Arch Windows

Zabytki to źródło rozwoju, dobrostanu
i inspiracji!

Zabytki są nie tylko kulturowym skarbem, ale również istotnym źródłem dobrostanu, inspiracji i rozwoju społeczności. Ich obecność w otoczeniu wpływa pozytywnie na jakość życia mieszkańców, budując więzi społeczne i emocjonalne oraz tworząc atrakcyjne przestrzenie do codziennego życia. Ponadto, zabytki stanowią źródło inspiracji dla kreatywności i innowacji, zachęcając do poszukiwania nowych rozwiązań i pomysłów na rozwój społeczny i ekonomiczny. Dlatego też, dbając o zabytki, inwestujemy nie tylko w przeszłość, ale także w lepszą przyszłość naszych społeczności.

Napisz do nas!

bottom of page