top of page

Raporty z działaności

Jako organizacja pozarządowa, finansowana przez szerokie grono darczyńców oraz korzystająca z publicznych dotacji, działamy transparentnie i zgodnie z prawem. O naszej działaności możesz przeczytać w raportach rocznych.

Nasze działania

2023

To pierwszy pełny rok działania fundacji. Udało nam się pozyskać pierwsze dotacje na nasze działania misyjne, rozpoczęliśmy pierwsze projekty w ramach działalności odpłatnej, które ujrzą swój finał w 2024 r. Dołączyliśmy do ogólnoeuropejskich organizacji związanych z architekturą i dziedzictwem: Europa Nostra i Design 4 All Europe. 

Wzięliśmy udział w konferencji 4 Design Days w Katowicach, Europejskim Forum Samorządowym w Mikołajkach, Europejskim Kongres Gospodarczy w Katowicach, Campusie Polska Przyszłości w Olsztynie oraz European Cultural Heritage Summit z okazji 60-lecia Europa Nostra w Wenecji.

2022

Fundacja działa od 1 lipca 22 r. Przez ten krótki czas rozpoczęliśmy budowanie sieci współpracy nawiązując kontakt z uczelniami, instytucjami kultury, instytucjami publicznymi z Podkarpacia, całej Polski, Ukrainy i Unii Europejskiej.

Rozpoczęliśmy także społeczną kwestę na rzecz projektu Innovation Manor w Rokietnicy. 

Wzięliśmy udział w Forum Ekonomicznym w Karpaczu i Campusie Polska Przyszłości w Olsztynie.

grey_crowdfunding

Działamy dzięki waszemu wsparciu!

bottom of page